n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna
duże małe domyślna
Witamy na stronie Zespołu Szkół Ekonomicznych
XV Edycji Programu Insta.Ling dla Szkół PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   
Wtorek, 20 Kwiecień 2021 12:56

 Miło nam poinformować, że nasza szkoła otrzymała w dniu 19 kwietnia 2021 Certyfikat jakości kształcenia za udział w XV Edycji Programu Insta.Ling dla Szkół i wykorzystanie innowacyjnego systemu w nauce słownictwa obcojęzycznego. Klasy biorące udział w tym programie to 2E1 pod opieką Pani Ewy Rdzanek oraz klasy 2Hg, 1Lg i 2Lg1p pod opieką Pani Marty Janickiej.alt

 

 
Ośrodek Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej dla dzieci i młodzieży w Radomiu PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   
Wtorek, 20 Kwiecień 2021 12:51

Szanowni Państwo,

miło nam poinformować, że firma EZRA UKSW Sp. z o.o. w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia uruchomiła w Radomiu Ośrodek Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej dla dzieci i młodzieży, w którym będziemy pracować zgodnie ze środowiskowym modelem opieki psychologicznej i psychoterapeutycznej.

Więcej…
 
Wręczenie nagród Money Global Week 2021 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   
Czwartek, 15 Kwiecień 2021 18:44

 Miło nam poinformować, iż w dniu 15.04.2021 roku odbyło się w naszej szkole uroczyste rozdanie nagród przyznanych w ramach organizacji szkolnego konkursu fotograficznego pt. „Żądza pieniądza. Wpływ pieniądza na postrzeganie najbliższego otoczenia i drugiego człowieka” realizowanego z okazji tygodnia MONEY GLOBAL WEEK - Światowy Tydzień Pieniądza, w dniach 22-28 marca 2021 roku pod patronatem MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO Pana Rafała Rajkowskiego.4

alt

Więcej…
 
X edycja Olimpiady Logistycznej. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Paulina Szczepaniak   
Środa, 07 Kwiecień 2021 11:12

X edycja Olimpiady Logistycznej.

Z radością informujemy, że dwoje naszych uczniów zakwalifikowało się do finału X edycji Olimpiady Logistycznej organizowanej przez Międzynarodową Wyższą Szkołę Logistyki i Transportu we Wrocławiu.

Są to uczniowie klasy 3Lg1:
Aleksandra Bąk
Filip Staniszewski


Gratulujemy i życzymy powodzenia!

Finał olimpiady odbędzie się 8.04.2021.
Patronat merytoryczny nad Olimpiadą Logistyczną sprawuje The CharteredInstitute of Logistics and Transport (UK) – Polska - organizacja zrzeszająca profesjonalistów z branży TSL, której celem jest propagowanie, wspieranie wiedzy, nauki o logistyce i transporcie. Ideą olimpiady jest wyłonienie najbardziej uzdolnionych uczniów, którzy posiadają potencjał do pracy w zawodzie logistyka.

 
Money Global Week 2021 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   
Środa, 07 Kwiecień 2021 09:28

PODSUMOWANIE WYDARZEŃ SZKOLNYCH W RAMACH ŚWIATOWEGO TYGODNIA PIENIĄDZA – MONEY GLOBAL WEEK 2021 roku

Zespół Szkół Ekonomicznych, jak co roku, we współpracy z Urzędem Komisji Nadzoru Finansowego (UKNF) organizuje inicjatywy związane z międzynarodową kampanią z zakresu edukacji finansowej GLOBAL MONEY WEEK - Światowy Tydzień Pieniądza, w dniach 22-28 marca 2021 roku.
Szkolnym koordynatorem wydarzeń jest Pani Marta Mortka – Kierownik Szkolenia Praktycznego.
GMW jest coroczną międzynarodową kampanią informacyjną na rzecz dbania o to, by dzieci i młodzież od najmłodszych lat zyskiwały świadomość finansową i stopniowo rozwijały wiedzę, umiejętności, postawy i nawyki niezbędne do podejmowania racjonalnych decyzji finansowych i docelowo uzyskały finansowy dobrostan i finansową odporność.
Hasłem tegorocznej edycji GMW jest „Take care of yourself, take care of your money” 
(„Zadbaj o siebie, zadbaj o swoje pieniądze”).
 alt
 
Zmieniony: Środa, 07 Kwiecień 2021 09:45
Więcej…
 
Wesołego Alleluja PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   
Środa, 31 Marzec 2021 13:00

 alt

Zmieniony: Środa, 31 Marzec 2021 13:02
 
WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   
Wtorek, 30 Marzec 2021 16:43
WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO pt. „Żądza pieniądza. Wpływ pieniądza na postrzeganie najbliższego otoczenia i drugiego człowieka” organizowanego w ramach tygodnia MONEY GLOBAL WEEK - Światowy Tydzień Pieniądza, w dniach 22-28 marca 2021 roku pod patronatem MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO Pana Rafała Rajkowskiego
alt
Niezwykle miło nam poinformować, iż spośród wielu prac fotograficznych nadesłanych na w/w konkurs JURY w składzie:
1. Pan Rafał Rajkowski – Wicemarszałek Województwa Mazowieckiego
2. Pani Marzena Burzyńska – Wicedyrektor Zespołu Szkół Ekonomicznych w Radomiu
3. Pani Marta Hartmann – Wicedyrektor Zespołu Szkół Ekonomicznych w Radomiu
4. Pani Emilia Soból - Organizator konkursu, nauczyciel przedmiotów zawodowych ekonomicznych
5. Pani Marta Mortka - Współorganizator konkursu –– Kierownik Szkolenia Praktycznego i Szkolny Koordynator Inicjatyw Światowego Tygodnia Pieniądza 2021 MONEY GLOBAL WEEK
 
wybrało i nagrodziło prace następujących uczniów:
 
I MIEJSCE – Martyna Gromska klasa 2 Lg1p
alt
Więcej…
 
Deklaracja na egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie w sesji czerwiec-lipiec2021 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   
Poniedziałek, 29 Marzec 2021 18:50

 Szanowni UCZNIOWIE i ABSOLWENCI!

Dla przystępujących do EGZAMINU potwierdzającego kwalifikacje zawodowe W SESJI CZERWIEC-LIPIEC 2021 uczniowie poprawiający egzamin oraz absolwenci Szkoły

Termin składania deklaracji na egzamin zawodowy upływa - do dnia 08 kwietnia 2021 roku
 
Deklarację można złożyć osobiście w sekretariacie szkoły w godz.8.30-14.00,
bądź wysłać skan e-mailem na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
 
uczniowie, którzy będą egzamin poprawiać, po otrzymaniu wyników z egzaminu w sesji zimowej 2021 roku – zobowiązani są o pobranie, wypełnienie i przesłanie deklaracji (może też być zdjęcie/skan) przystąpienia do egzaminu w sesji letniej 2021 roku do dnia 08.04.2021r. drogą elektroniczną na adres e-mail:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 W tytule wiadomości proszę umieścić informacje wg wzoru:
Deklaracje na egzamin zawodowy w sesji letniej 2021 – symbol kwalifikacji – imię i nazwisko ucznia, klasa lub absolwent np. deklaracja na egzamin zawodowy w sesji letniej 2021, AU.36 , Jan Nowak, kl. 4 E1
 
W ten sam sposób prosimy zapisać plik z deklaracją.
 
*nie złożenie deklaracji we wskazanym terminie jest jednoznaczne z brakiem możliwości przystąpienia do egzaminu zawodowego w danej sesji.
 
Wszelkie informacje dotyczące wglądu do pracy egzaminacyjnej znajdują się na stronie komisji egzaminacyjnej w Warszawie (oke.waw.pl )
 
 
 
Olimpiada logistyczna PDF Drukuj Email
Wpisany przez Paulina Szczepaniak   
Wtorek, 23 Marzec 2021 14:01

W lutym panie: Magdalena Pawłowska, Ewa Słomczyńska i Sylwia Płaskocińska przeprowadziły szkolny etap X edycji Olimpiady Logistycznej organizowanej przez Międzynarodową Wyższą Szkołę Logistyki i Transportu we Wrocławiu.
Miło nam poinformować, że trójka naszych uczniów zakwalifikowała się do II etapu olimpiady. Są to uczniowie klas logistycznych:
Julia Luśtyk–2Lg2
Aleksandra Bąk – 3Lg1
Filip Staniszewski – 3Lg1

Gratulujemy i życzymy powodzenia w II etapie olimpiady.
Patronat merytoryczny nad Olimpiadą Logistyczną sprawuje The CharteredInstitute of Logistics and Transport (UK) – Polska - organizacja zrzeszająca profesjonalistów z branży TSL, której celem jest propagowanie, wspieranie wiedzy, nauki o logistyce i transporcie. Ideą olimpiady jest wyłonienie najbardziej uzdolnionych uczniów, którzy posiadają potencjał do pracy w zawodzie logistyka.
Magdalena Pawłowska
 

Zmieniony: Wtorek, 23 Marzec 2021 14:03
 
TURBOLANDESKUNDE – Wędrówka po krajach niemieckiego obszaru językowego” PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   
Poniedziałek, 22 Marzec 2021 08:40

 W piatek 19 marca 2021 roku 12 uczniów naszej szkoły z kl. 2E1g, 2Ptp i 2E2p wzięło udział w I etapie ogólnopolskiego konkursu „TURBOLANDESKUNDE – Wędrówka po krajach niemieckiego obszaru językowego”. Organizatorem konkursu jest Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego. Tegoroczna VII edycja konkursu dotyczyła Niemiec. Konkurs odbywał się online. Zgłosiło się do niego blisko 4000 uczniów z całej Polski (w tym prawie 100 z naszego regionu).  Nasi uczniowie uczestniczą w tym konkursie co roku w etapie szkolnym i regionalnym, który 6 razy odbywał się w naszej szkole ( w tym roku będzie online). Czekamy na wyniki.

alt

 
Wykład w ramach projektu ,,Klasa pod patronatem Wydziału Prawa i Administracji" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   
Czwartek, 18 Marzec 2021 12:30

 Miło jest nam poinformować, iż uczniowie klas 1E1 i 1E2 Zespołu Szkół Ekonomicznych w Radomiu, w dniu 10 marca 2021 r. brały udział w wykładach realizowanych w ramach projektu ,,Klasa pod patronatem Wydziału Prawa i Administracji".

alt

Zmieniony: Poniedziałek, 22 Marzec 2021 08:43
Więcej…
 
Laureaci konkursu „Profesjonalizm branży księgowej w dobie gospodarki opartej na wiedzy” PDF Drukuj Email
Wpisany przez Paulina Szczepaniak   
Środa, 17 Marzec 2021 16:11

Miło jest nam poinformować, iż dnia 17 marca 2021 roku uczniowie naszej szkoły odebrali nagrody, które otrzymali w ramach wzięcia udziału w konkursach, które były rozstrzygnięte podczas debaty eksperckiej:  „Profesjonalizm branży księgowej w dobie gospodarki opartej na wiedzy”.
Pierwszy konkurs to konkurs na najlepsze opracowanie pt. „Profesjonalizm branży księgowej w dobie gospodarki opartej na wiedzy”, drugi zaś - pt. „Pomysł na Własny Biznes”. Ideą pierwszego konkursu było przede wszystkim rozświetlenie istoty procesu zrewolucjonizowania pracy księgowych przez nowe technologie, jak również pobudzanie inicjatywy i popularyzacja problematyki dotyczącej branży księgowej. Ideę drugiego konkursu stanowiła natomiast promocja przedsiębiorczości oraz upowszechnianie postaw przedsiębiorczych wśród uczniów szkół średnich.
LAUREACI:
NIKOLA WOLSZCZAK, uczennica klasy 2E1P zajęła I MIEJSCE w konkursie: Pomysł na Własny Biznes oraz II miejsce w konkursie Pomysł na Własny Biznes.
KAROL BARSZCZ, uczeń klasy 2E2G zajął II MIEJSCE w konkursie: Pomysł na Własny Biznes.
WYRÓŻNIENIA OTRZYMALI:
SZYMON KUŚ - uczeń klasy 2E1P
KACPER KACPROWICZ- uczeń klasy 2E2G
MARTYNA JANISZEWSKA- uczennica klasy 2E2G
MICHAŁ MICHALAK – uczeń klasy 3E2
SERDECZNIE GRATULUJEMY.


 
EKONOMIK realizuje praktyki zdalne PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   
Wtorek, 16 Marzec 2021 20:48

 Nawet pandemia koronawirusa nam nie straszna, gdyż dzięki dużemu zaangażowaniu Dyrekcji Szkoły, uczniom klas odbywających praktyki zawodowe, wychowawcom a w szczególności nauczycielom/opiekunom praktyk z ramienia szkoły mamy przyjemność zakomunikować, iż od dnia 16 listopada 2020 roku uczniowie Ekonomika mogą korzystać z innowacyjnego narzędzia do nauki przedsiębiorczości i realizacji zdalnych praktyk zawodowych – Branżowych Symulacji Biznesowych REVAS. 

alt
 
Zmieniony: Wtorek, 16 Marzec 2021 20:50
Więcej…
 
Laureaci konkursu z okazji Dnia Liczby Pi PDF Drukuj Email
Wpisany przez Paulina Szczepaniak   
Wtorek, 16 Marzec 2021 20:30

Dnia 14 marca obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Liczby Pi. Z tej okazji odbyły się trzy konkursy, w których laureatami zostali:

1.    Projekt graficzny na kubek lub koszulkę przedstawiający liczbę Pi.
I miejsce – Alicja Gajewska 2L1p
II miejsce –  Julita Sałata 1Lg
III miejsce – Damian Dziewit 3Pt
wyróżnienie – Zuzanna Nitek 1E1
wyróżnienie – Aleksandra Czarnecka 1Hpt
wyróżnienie – Nikola Wolszczak 2E1p
2.    Wiersz dotyczący liczby Pi.
I miejsce – Alicja Sasin 3E1
II miejsce –  Żaneta Gaca 2E2p
III miejsce – Weronika Guza 1E1
wyróżnienie – Nikola Wolszczak 2E1p
wyróżnienie – Bartłomiej Wasik 2E2g
3.    Prezentacja przedstawiająca liczbę Pi.
I miejsce – Bartłomiej Wasik 2E2g
II miejsce –  Damian Dziewit 3Pt
wyróżnienie – Kamila Kowalczyk 2L2g
wyróżnienie – Natalia Woźniak 2L2g

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!!!

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 5 z 42