n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna
duże małe domyślna
Deutsch hat Klasse


Finał konkursu "Niemiecki ma klasę" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 Nasza szkoła znalazła się w finale projektu „Niemiecki ma klasę”, organizowanego przez Goethe-Institut w Warszawie, dlatego 29 kwietnia 2019 roku odwiedzili nas przedstawiciele komisji konkursowej - pani Ewa Ostaszewska oraz pani Monika Łagowska.

alt

Więcej…
 
Grupa z 1Sp w finale ogólnopolskiego konkursu Deutsch hat Klasse PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

Nasza szkoła reprezentowana przez 17-osobową grupę uczniów kl. 1Sp pod opieką pani Anny Własiuk zakwalifikowała się do finału ogólnopolskiego konkursu "Deutsch hat Klasse". Wkrótce do naszej szkoły przyjedzie Komisja Konkursowa z Goethe-Institut w Warszawie.

alt

 
Uroczyste otwarcie sali 208 w ramach projektu Deutsch hat Klasse PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 W piątek 1 marca 2019 roku 17-osobowa grupa projektowa z kl. 1Sp świętowała wraz z Dyrekcją "uroczyste otwarcie sali 208"  w ramach projektu "Deutsch hat Klasse. W tym roku zadanie projektowe było bardzo trudne, bo sala była już dwa razy urządzana w projekcie przez uczniów obecnej kl. 4Lg2. Klasa pierwsza okazała się jednak bardzo kreatywna!

alt

Więcej…
 
Gra symulacyjna "Klasse mit Klasse". PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 W dniu 18.01.2019 roku grupa 16 uczniów z kl. 1 Sp wraz  z panią Anną Własiuk  uczestniczyła w grze edukacyjnej „Klasse mit Klasse / Klasa z klasą”   w ramach projektu "Deutsch hat Klasse". Grę przeprowadziła pani Monika Łagowska z Goethe-Institut w Warszawie. Na początku spotkania obecna była Dyrekcja naszej szkoły - pan Dyrektor Rafał Walczak i pani Dyrektor Marzena Burzyńska. 

alt

Więcej…
 
Projekt Deutsch hat Klasse PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

W tym roku szkolnym nasza szkoła po raz trzeci uczestniczy w projekcie "Deutsch hat Klasse" organizowanym przez Goethe Institut. W projekcie są uczniowie klasy 1Sp, którzy pod opieką pani Anny Własiuk będą wprowadzać w sali 208  zmiany wspierajace proces dydaktyczny i równocześnie uczyć się języka niemieckiego zorientowanego na działanie.

alt

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 Następna > Ostatnie >>

Strona 1 z 2