n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna
duże małe domyślna
Konkursy Olimpiady
Poniżej zamieszczamy informacje o udziale uczniów Zespołu Szkół Ekonomicznych w Radomiu w olimpiadach, turniejach i konkursach.

Zwolnieni z Teorii PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

Dwa projekty realizowane w ramach Olimpiady "Zwolnieni z Teorii" - Strefa Chillout dla Ekonomika i Razem dla Krzysia zostały pomyślnie zakończone. Projekt "Strefa Chillout" zdobył Brązowego Wilka, a teraz ma możliwość zdobyć nagrodę główną Złotego Wilka. W związku z tym na potrzebę projektu chłopaki z klasy 3Lg1 Mikołaj Kotowicz, Janek Gałka, Dawid Wojdat oraz Jakub Tarasiński z 1Hp nagrali filmik reklamujący ich projekt. Wyniki zostaną ogłoszone 16 czerwca 2020 podczas gali finałowej online.

Filmik konkursowy: www.youtube.com/watch

 
Ogólnopolski konkurs "Turbolandeskunde" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 6.03.2020 w Zespole Szkół Ekonomicznych odbył się etap regionalny Ogólnopolskiego Konkursu PSNJN "TURBOLANDESKUNDE - wędrówka po krajach niemieckiego obszaru językowego".

alt

Więcej…
 
Eliminacje Okręgowe Olimpiady Przedsiębiorczości. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 W dniu 5 marca 2020 r. uczennice klasy 4E2 Natalia Czubak i Magda Sobczak wzięły udział w Eliminacjach Okręgowych Olimpiady Przedsiębiorczości w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. W ramach Olimpiady Przedsiębiorczości uczennice wraz z opiekunem Panią Eweliną Markowską uczestniczyły w wykładzie dr Mariusza Strojnego pt. „ Rola wiedzy i kapitału intelektualnego w kreowaniu wartości współczesnych organizacji”.

alt

Więcej…
 
XXI Konkurs matematyczny "Euklides" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 5 marca 2020 odbył się w naszej szkole etap rejonowy XXI Konkursu Matematycznego "Euklides". W konkursie uczestniczyli uczniowie z Opoczna, Otwocka i z naszej szkoły. Dziękujemy za udział i życzymy awansu do finału.

 
Teleturniej "Bitwa Klas Ekonomika." PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

Przedstawiciele klas 1,2,3 i 4 we wtorek 4 lutego wzięli udział w Teleturnieju Bitwa Klas Ekonomika. Pytania były z różnych dziedzin m.in. ze sportu, matematyki, języków, gier czy historii szkoły.

alt

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 1 z 27