n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna
duże małe domyślna
Konkursy Olimpiady
Poniżej zamieszczamy informacje o udziale uczniów Zespołu Szkół Ekonomicznych w Radomiu w olimpiadach, turniejach i konkursach.

VIII Radomski Międzyszkolny Konkurs z Rachunkowości. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

Uczniowie klasy 4E1 zajęli drużynowo III miejsce w VIII Radomskim Międzyszkolnym Konkursie z Rachunkowości organizowanym przez Studenckie Koło Naukowe Rachunkowości  "FAKTURA" działającym na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Prawnych Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego w Radomiu. 

alt

Więcej…
 
Konkurs "Księgowy zawód przyszłości". PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

Uczennica klasy 3E1 - Wioleta Borodulin zajęła II miejsce w konkursie na najlepszą prezentację multimedialną "Księgowy zawód przyszłości" organizowanym przez Wyższą Szkołę Handlową w Radomiu.

alt

Więcej…
 
Regionalny Konkurs Pięknego Czytania PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 Dnia 25 marca, uczeń Naszej Szkoły Kacper Klocek z kasy 1Lg2 wziął udział w Konercie Laureatów IV Regionalnego Konkursu Pięknego Czytania w Zespole Szkół Samochodowych w Radomiu. Kacper zdobył wyróżnienie w tym konkursie, prezentując fragment "Potopu" H. Sienkiewicza. Gratulujemy!

alt

 
 
Kangur Matematyczny PDF Drukuj Email
Wpisany przez Paulina Szczepaniak   

Dnia 21 marca odbyła się XXVIII edycja Konkursu „Kangur Matematyczny”. W naszej szkole wzięło w nim udział 18 uczniów z klas 1E1, 1Lg1, 1Lg2, 1Sp, 2Lg1, 3Lg1.

Wyniki poznamy w połowie maja. Trzymamy kciuki za uczestników

alt

Więcej…
 
Konkurs "Sylwetki Mistrzów wytyczających szlak matematycznego postępu" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

Rozstrzygnięcie konkursu matematycznego "Sylwetki Mistrzów wytyczających szlak matematycznego postępu" - I miejsce Karolina Gwiazda i Wiktoria Pysiak z 2lg1, II miejsce - Paulina Papis 1Sp, III miejsce - Oliwia Staniszewska i Natalia Błaszczyńska z kl. 1lg2, Wyróżnienie - Michał Michalak kl. 1e2

Gratulujemy!
alt
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 1 z 19