n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna
duże małe domyślna
Szkolny Klub Europejski
 

Szkolny Klub Europejski

przy Zespole Szkół Ekonomicznych w Radomiu

 


ul. Wernera 22, 26 600 Radom
tel. /0048 48/ 369-93-26/Fax 369-93-24, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

PEKAO SA II O Radom/PKOPPLPW 84 1240 3259 1111 0010 0477 6654
 
 Rok założenia 2002
 

 Przewodnicząca:                     Ilona Tatar

 Wiceprzewodniczące:              Magdalena Moskwa, Beata Klepacz

 Opiekun:                               Bożena Błaszczyk-Ziętek

 Współpraca:                           Anna Dylor, Dorota Dymińska, Barbara Swat, Karolina Patyk, Agata SawickaMsza Święta w intencji kanonizacji bł. ks. dr. mjr. Bolesława Strzeleckiego PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

Uczciliśmy 78. rocznicę śmierci ks. dr. mjr. Bolesława Strzeleckiego - Msza święta w intencji kanonizacji błogosławionego nauczyciela naszej szkoły.

2 maja w Kościele Garnizonowym w Radomiu odbyła się Msza święta w intencji kanonizacji błogosławionego  ks. dr. mjr. Bolesława Strzeleckiego. Wśród zgromadzonych parafian i mieszkańców Radomia w uroczystości uczestniczyło  37 uczniów naszej szkoły, nauczycielki  pani Aneta Konwa i pani Bożena Błaszczyk-Ziętek oraz pani Aleksandra Kobza siostrzenica Błogosławionego. 
alt
 
Więcej…
 
Koncert pieśni patriotycznych w Domu Pomocy Społecznej PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

Szkolny Klub Europejski uczcił 100-lecie odzyskania Niepodległości, bohaterów i kombatantów – koncert pieśni patriotycznych w DPS   

alt

Z okazji 100- lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości Szkolny Klub Europejski zorganizował koncert pieśni patriotycznych dla mieszkańców domów pomocy społecznej i kombatantów. Uroczystość, która odbyła się 16.11.2018 w Domu Pomocy Społecznej Św. Kazimierza, zorganizowały nauczycielki Bożena Błaszczyk-Ziętek, Dorota Dymińska i Bożena Gunia.
 
Więcej…
 
Warta i kwesta na radomskich cmentarzach. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

Młodzież wraz z nauczycielami Zespołu Szkół Ekonomicznych w Radomiu od lat czynnie uczestniczy w kwestach organizowanych na radomskich cmentarzach.

alt

Więcej…
 
Uroczystość 77-ej rocznicy śmierci św. Maksymiliana Kolbe PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   
Jak co roku 14 sierpnia w Kościele Garnizonowym w Radomiu odbyła się uroczysta Msza św. w 77-mą rocznicę śmierci św. Maksymiliana M. Kolbe.
alt
Więcej…
 
Pilotażowy polsko-niemiecki projekt kształcenia zawodowego i praktyk zawodowych PDF Drukuj Email
Wpisany przez Paulina Szczepaniak   

Pilotażowy polsko-niemiecki projekt kształcenia zawodowego i praktyk zawodowych realizowany w Zespole Szkół Ekonomicznych w Radomiu od 2015 r.

Prezentacja PDF

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 Następna > Ostatnie >>

Strona 1 z 7