n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / POWER staże / Szkolenie Rozliczenie końcowego projektu na podstawie obsługi Mobility Tool+"
duże małe domyślna
Szkolenie Rozliczenie końcowego projektu na podstawie obsługi Mobility Tool+" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   
W dniu 19 lutego 2018 r. w Warszawie odbyło się szkolenie nt. „Rozliczenia końcowego projektu na podstawie obsługi systemu Mobility Tool+” dla Beneficjentów projektów finansowanych w ramach PO WER Konkurs 2016. 
alt
Szkolenie skierowane było do koordynatorów i osób odpowiadających za rozliczenie finansowe dwuletnich projektów, w którym uczestniczyły nauczycielki Zespołu Szkół Ekonomicznych w Radomiu Panie: Marzena Drużdżel, Ewa Słomczyńska i Monika Wiśniewska. 
Wśród uczestników znaleźli się przedstawiciele organów prowadzących, szkół zawodowych oraz centrów edukacyjnych z całej Polski. Podczas szkolenia uczestnicy mieli możliwość:
dowiedzieć się, w jaki sposób wprowadzać oraz przekazywać informację o mobilnościach uczestników oraz jak złożyć raport końcowy z realizacji działań za pomocą systemu Mobility Tool+,
poznać powiązania pomiędzy systemem MT+ a formularzem SL w systemie OnLine FRSE,
zapoznać się z formularzem Raportu Końcowego,
omówić zasady rozliczania finansowego projektu,
dowiedzieć się jak przygotować Dokument Europass Mobilność za pośrednictwem systemu OnLine FRSE,
omówić w jaki sposób upowszechniać i wykorzystać wypracowane podczas realizacji projektu rezultaty,
skonsultować bieżące działania projektowe z opiekunem z FRSE.
Poznane na szkoleniu zagadnienia oraz wymiana doświadczeń pomogą nauczycielom w pomyślnym zarządzaniu projektami mobilności. 
Autor: Monika Wiśniewska.