n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Biblioteka / III Regionalny Konkurs Pięknego Czytania
duże małe domyślna
III Regionalny Konkurs Pięknego Czytania PDF Drukuj Email
Wpisany przez Karolina Patyk   
    W dniu 12 marca 2018 r. w Zespole Szkół Samochodowych w Radomiu odbył się III Regionalny Konkurs Pięknego Czytania dla szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych organizowany przez: Towarzystwo Nauczycieli Bibliotekarzy Szkół Polskich Oddział w Radomiu, we współpracy z Publiczną Szkołą Podstawową nr 21 im. ks. Jana Twardowskiego, V Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Romualda Traugutta i Zespołem Szkół Samochodowych w Radomiu.
alt
 
 
Celem konkursu była popularyzacja czytelnictwa, rozwijanie kultury czytelniczej, dbałość o kulturę słowa, kształcenie umiejętności pięknego czytania i rozumienia tekstu oraz stworzenie uczniom możliwości prezentowania własnych umiejętności. Naszą szkołę reprezentował w tym konkursie Krzysztof Dulęba z klasy 4 H/p, który zdobył wyróżnienie. Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 19 marca 2018 r., wtedy laureaci powtórnie zaprezentują swoje umiejętności.
Krzysztof wielokrotnie reprezentował naszą szkołę, odnosząc sukcesy, za co Mu serdecznie dziękujemy.
Gratulacje!