n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Konkursy Olimpiady / Etap regionalny "Turbolandeskunde" 2018
duże małe domyślna
Etap regionalny "Turbolandeskunde" 2018 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 13.04.2018 roku odbył się w naszej szkole etap regionalny Ogólnopolskiego Konkursu PSNJN dla Uczniów Szkół Ponadgimnazjalnych "Turbolandeskunde". Tegoroczna edycja dotyczyła Niemiec. W konkursie wzięły udział 3-osobowe drużyny uczniów z II LO, III LO i V LO w Radomiu, LO z Pionek oraz z naszej szkoły z kl. 3E1 (Bartłomiej Senator, Marlena Chmielewska i Bartłomiej Plewiński).

alt

Byliśmy jedynym zespołem z technikum. Do etapu ogólnopolskiego zakwalifikowały się uczennice II LO im. M. Konopnickiej w Radomiu. W uroczystości wręczenia dyplomów wzięła udział pani Dyrektor Marzena Burzyńska.

alt

Konkurs przeprowadziła pani Anna Własiuk.