n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Wydarzenia / Zbiórka dla zwierząt ze schroniska.
duże małe domyślna
Zbiórka dla zwierząt ze schroniska. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

Zaczynamy zbiórkę dla zwierzaków dla Schroniska Bezdomnych Zwierząt w Radomiu!

Zachęcamy do przynoszenia : Karm dla psów i kotów (suche,mokre), makarony i kasze, kołdry, koce dużo kocyków małych dużych, ręczniki, miski(najlepiej metalowe, ale każda miska się nada,zabawki, obroże, smycze dla małych i dużych! Wszystko, co mogło by się waszym zdaniem przydać zwierzakom.
Zachęcamy również do dorzucenia się do puszki, z której będą kupowane karmy i inne rzeczy, które schronisko teraz najbardziej będzie potrzebować.Zachęcamy także do adopcji psiaków i kociaków, może wy lub wasza babcia czy ciocia z chęcią by przygarnęła zwierzaczka, a on napewno odwdzięczył by się niezmierną miłością i wdzięcznością .Może zwierzak to idealny pomysł dla Twojego bliskiego, który jest samotny i potrzebuje kompana? Wtedy byłby podwójny prezent dla zwierzaka i dla Twojego bliskiego.
 
Osoby zainteresowane prosimy kontakt z Aleksandrą Snopek 3E1 oraz Panią Profesor Magdaleną Szymkiewicz bądź z Samorządem Szkolnym.
 
Rzeczy prosimy przynosić do Pań Woźnych.
 
Przewodnicząca Samorządu Szkolnego Aleksandra Snopek wraz z opiekunem Samorządu Panią Profesor Magdaleną Szymkiewicz