n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Wydarzenia / Zajęcia klasy 3E2 z paniami z Banku Pekao S.A.
duże małe domyślna
Zajęcia klasy 3E2 z paniami z Banku Pekao S.A. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 W piątek 20.04.2018 uczennice klasy 3E2 wzięły udział w zajeciach z paniami Moniką Kuźmińską i Joanną Aderek przedstawicielkami Banku Pekao S.A. w Radomiu.

alt

Podczas zajęć uczennice zostały zapoznane z ofertą banku m.in z ofertą kart płatniczych dla uczniów, programem szkoleń i certyfikatów "Harvard Business Review Poland", panie wytłumaczyły na czym polega aplikacja PeoPay, zapoznały dziewczyny z warunkami uzyskania kredytu studenckiego. Po prelekcji uczennice zadawały indywidualne pytania na temat otwarcia kont bankowych.

Dziękujemy panią Monice i Joannie za przeprowadzenie zajeć oraz pani Barbarze Kozłowskiej za zaproszenie pań do naszej szkoły.