n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Pedagog i psycholog / Zajęcia profilaktyczne z zakresu profilaktyki uzależnień.
duże małe domyślna
Zajęcia profilaktyczne z zakresu profilaktyki uzależnień. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

W dniach 22.05.2018 r. oraz 29.05.2018 r. młodzież z Zespołu Szkół Ekonomicznych w Radomiu miała możliwość uczestniczenia w ramach projektu  współfinansowanego ze środków Gminy Miasta Radom "Prowadzenie szkolnych programów profilaktycznych dla dzieci i młodzieży ".

alt

Zajęcia te były realizowane przez przedstawiciela Stowarzyszenia KARAN. Młodzież wykazała się dużym zainteresowaniem tematyką zajęć.

alt

Uczniowie ZSE dzięki współpracy pedagoga ze Stowarzyszeniem KARAN mieli możliwość uczestniczenia w zajęciach warsztatowych z zakresu profilaktyki uzależnień. Pogłębili wiedzę na temat środków psychoaktywnych, narkotyków i innych używek.