n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Biblioteka / Przedszkolak w bibliotece
duże małe domyślna
Przedszkolak w bibliotece PDF Drukuj Email
Wpisany przez Karolina Patyk   

W dniu 08.06.2018 naszą bibliotekę odwiedziła grupa przedszkolaków z Publicznego Przedszkola nr 12 w Radomiu, pod opiką pań: Marty Pietroń-Hebdzińskiej i Małgorzaty Wojtas. Dzieci wzięły udział w przygotowanych dla nich warsztatach "Przedszkolak w bibliotece". Zajęcia odbyły się w ramach Tygodnia Głośnego Czytania. W przeprowadzeniu warsztatów udział wzięły uczennice z klasy 3E2: Maja Niewiadomska, Luiza Gryczka i Kinga Rychlicka oraz pan dyrektor Rafał Walczak. Spotkanie zorganizowały panie Karolina Patyk i Dorota Niewiadomska. Wszystkim zaangażowanym serdecznie dziękujemy, a przedszkolaczkom życzymy samych uroczych chwil w dalszej edukacji :)

alt