n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Wydarzenia / Relacja z wizyty uczniów szkoły z Łodzi.
duże małe domyślna
Relacja z wizyty uczniów szkoły z Łodzi. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 W dniach 7-8 czerwca 2018 gościliśmy w naszej szkole przedstawicieli Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 z Łodzi. Ośmioosobowa grupa przyjechała do nas pod opieką p. M. Anielaka w ramach współpracy kół logistycznych naszych szkół.

alt

Goście spotkali się z dyrekcją szkoły, wzięli udział w konferencji dotyczącej ewaluacji projektu TEVET.
alt
Wraz z przedstawicielami naszego koła logistycznego odwiedzili firmę ZTE – Radom, która może się pochwalić jedną z największych flot pojazdów w Polsce do przewozu materiałów ponadgabarytowych.
alt
W Porcie Lotniczym w Radomiu przeszli przez punkt kontroli i odpraw, zwiedzili halę odlotów i przylotów, część ogólnodostępną terminala, bagażownię a także infrastrukturę i pojazdy lotniska.
alt
Wspólnie mogliśmy też obejrzeć wyposażenie straży ochrony lotniska, a także sprzęt ratowniczo-gaśniczy lotniskowej straży pożarnej. Uwagę zwiedzających zwróciła tzw. "pantera".
Wraz z uczniami z klas 1 Sp i 3 Sp nasi Goście wzięli udział w wykładach zorganizowanych w Zespole Szkół Ekonomicznych w Radomiu przez Inspekcję Transportu Drogowego.
alt
Uczniowie mogli zobaczyć wyposażenie samochodu ITD oraz dowiedzieli się jak wygląda praca inspektorów. 
alt
Nasz uczeń Bartłomiej Kopciewicz przez dwa dni pełnił funkcje pilota dla naszych gości, których oprowadził po najciekawszych zakątkach naszego miasta. 
Dziękujemy Dyrekcji za poświęcony czas, nauczycielom: p. Marcie Mortce, p. Dorocie Fudali – Borowskiej oraz wszystkim uczniom zaangażowanym podczas pobytu naszych gości w Radomiu. 
Cieszymy się, że mogliśmy u nas gościć przedstawicieli zaprzyjaźnionej szkoły z Łodzi. W nowym roku szkolnym planujemy rewizytę. 
Serdecznie dziękujemy, S. Płaskocińska i T. Sikorska