n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Wycieczki / Dzień Chłopaka uczniów klasy 3Lg1
duże małe domyślna
Dzień Chłopaka uczniów klasy 3Lg1 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

W dniu 27.09.2018r. klasa 3Lg1 pod opieką wychowawczyni pani Moniki Pyszczek bawiła się na Paintballu. Było to wyjście z okazji Dnia Chłopaka. Na świeżym powietrzu młodzież poznawała zasady gry w Paintball.

alt

To była bardzo widowiskowa, wyzwalająca niesamowite pokłady adrenaliny, a przy tym niezwykle bezpieczna gra zespołowa. Polega ona na strzelaniu do przeciwnika kolorowymi kulkami wypełnionymi farbą z tzw. markerów. Uczniowie poznali nowy sport zespołowy, dający możliwość współdziałania całej drużyny oraz doskonalenia pracy zespołowej, która jest konieczna do osiągnięcia wyznaczonego celu.

alt

Cała klasa 3Lg1 grała na równi, a wiek i płeć nie odgrywała żadnej roli. W paintballu liczy się: inteligencja, szybkość myślenia, zdecydowanie i determinacja, a nie siła. Niezapomniane przeżycia, zdrowa rywalizacja i świetna zabawa pozostaną w pamięci uczniów na długo.W tym dniu najważniejsza była gra fair play, sportowa rywalizacja i miłe spędzanie czasu wśród kolegów i koleżanek z klasy, zakończona wspólnym ognisku z pieczeniem kiełbasek.

alt