n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Konkursy Olimpiady / I etap Olimpiady Logistycznej
duże małe domyślna
I etap Olimpiady Logistycznej PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

Uczniowie klasy 3Lg1 oraz 3Lg2 w II etapie Olimpiady Logistycznej

Pierwszy etap XI Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej już za nami. Odbył się 4 października 2018 roku.  Zgłosiło się do niego ponad 9000 uczniów ze szkół w całej Polsce.  W naszej szkole w olimpiadzie udział wzięło 44 uczniów z klas drugich, trzecich i czwartych kształcących się w zawodzie technik logistyk. 
Podczas pierwszego etapu uczestnicy Olimpiady konfrontowali swoją wiedzę z 25-punktowym testem przygotowanym przez specjalistów z dziedziny logistyki. Większość uczniów, która wzięła udział była zadowolona, a pytania choć trudne, to jednak był dostosowane do ich wiedzy.  
Do kolejnego etapu olimpiady, który odbędzie się 7 grudnia 2018 roku,  z naszej szkoły zakwalifikowali się uczniowie:
  • z klasy 3Lg1 Adam Jeżak, Bartłomiej Sułkowski, Paweł Krawczyk, Artur Kozera,
  • z klasy 3Lg2 uczennice Weronika Wiecheć i Natalia Zamiela.
Także w tym etapie uczestnicy będą musieli skonfrontować swoją wiedzę ze składającym się z 25 pytań testem, ale jednak znacznie trudniejszym niż w pierwszym etapie, bo składającym się z pytań wielokrotnego wyboru. Zwycięzców tego etapu poznamy 20 grudnia 2018 roku
BARDZO SERDECZNIE GRATULUJEMY I ŻYCZYMY POWODZENIA W KOLEJNYM ETAPIE ZMAGAŃ Z LOGISTYKĄ!!!