n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Konkursy Olimpiady / Dwaj uczniowie z klasy 3Lg1 w finale Olimpiady Logistycznej
duże małe domyślna
Dwaj uczniowie z klasy 3Lg1 w finale Olimpiady Logistycznej PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 DWAJ UCZNIOWIE KLASY 3Lg1 W FINALE OLIMPIADY LOGISTYCZNEJ

Z niecierpliwością oczekiwaliśmy na ogłoszenie wyników IX Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej, której etap okręgowy odbył się 7 grudnia 2018 roku w naszej szkole. Zespół Szkół Ekonomicznych reprezentowała szóstka uczniów klas 3Lg1 i 3Lg2. Po ogłoszeniu wyników możemy gratulować  dwójce z nich: Adam Jeżak oraz Paweł Krawczyk uczniowie klasy 3Lg1 są finalistami Olimpiady Logistycznej!!! 
alt
 
1 marca chłopcy wezmą udział w finale olimpiady, który odbędzie się w Wyższej Szkole Logistyki w Poznaniu. Adam i Paweł kwalifikując się do finału zagwarantowali sobie zwolnienie z części pisemnej egzaminu z kwalifikacji A.31 oraz A.32 uzyskując tym samym 100% punktów.                   
1 marca chłopcy będą walczyć o indeks na studia logistyczne oraz inne cenne nagrody. Uczniowie przygotowywani są do olimpiady przez panią Sylwię Płaskocińską nauczycielkę logistyki.
GRATULUJEMY I ŻYCZYMY POWODZENIA W FINALE!!!