n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna
duże małe domyślna
II Międzyszkolny Turniej Piłki Siatkowej Chłopców - EKONOMIK 2019 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Karolina Patyk   

Dnia 25.01.2019 r. w odbył się w naszej Szkole II Międzyszkolny Turniej Piłki Siatkowej Chłopców - EKONOMIK 2019. Wzięły w nim udział 4 drużyny z radomskich szkół.
I miejsce w tej rywalizacji zajęła drużyna Zespołu Szkół Technicznych im. T. Kościuszki,
II - Zespołu Szkół Ekonomicznych,
III - XI Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Integracyjnymi im. S. Staszica,
IV - Zespół Szkół Spożywczych i Hotelarskich.

Oficjalnie Turniej otworzył Dyrektor ZSE w Radomiu Pan Rafał Walczak. Puchary wręczyła Wicedyrektor Szkoły Pani Marta Hartmann. Organizatorem Turnieju i opiekunem naszej drużyny był pan Mariusz Patyk. W przeprowadzeniu zawodów brali udział nauczyciele wychowania fizycznego panie: Katarzyna Pankowska, Ewa Sobień, Monika Pyszczek, Agnieszka Kotkowska oraz pan Michał Kowalewski. Mecze sędziowali nasi uczniowie: Kacper Ostrowski i Damian Kołtunowicz, "komentatorem sportowym" i prowadzącym imprezę był Konrad Wójcik.


alt

Wszystkim serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział w rywalizacji.

Zapraszamy w przyszłym roku.