n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Wycieczki / Wycieczka do Centrum Logistycznego JYSK w Radomsku
duże małe domyślna
Wycieczka do Centrum Logistycznego JYSK w Radomsku PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

W dniu 24 stycznia 2019 uczniowie z klasy 3Lg2 wraz z wychowawczynią panią Katarzyną Stępniak i nauczycielem przedmiotów zawodowych panią Teresa Sikorską mieli możliwość zapoznać się z funkcjonowaniem JEDYNEGO W EUROPIE ŚRODKOWO-WSCHODNIEJ Centrum Logistycznego JYSK w Radomsku.

alt

Po obiektach firmy oprowadzali nas Panowie: Radosław Olczyk i Łukasz Tyczka. W trakcie spotkania młodzież przeszła przez strefy przyjęć, składowania, kompletacji i wydań zapoznając się w każdej z nich z organizacją pracy i przepływem informacji. Obserwowali czynności w strefie wysokiego składowania oraz zapoznali się ze sposobem realizacji zamówień od indywidualnych klientów internetowych. Sklep internetowy obsługuje 10 krajów w tym Polskę. Dziennie realizuje około 1100 zamówień.

alt

Wycieczka przedmiotowa mogła zostać zrealizowana dzięki współpracy Pani Doroty Fudali - Borowskiej - Kierownik kształcenia praktycznego ZSE w Radomiu z Panią Ewą Śliwką - HR Consultant JYSK oraz Panem Jarosławem Sobczyk - Kierownikiem operacyjnym JYSK. 
Serdecznie dziękujemy za profesjonalizm, przychylność i gościnę w Centrum Logistycznym JYSK. 
Liczymy na dalszą współpracę i wymianę doświadczeń.