n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Pedagog i psycholog / Czuję się bezpiecznie,gdy....
duże małe domyślna
Czuję się bezpiecznie,gdy.... PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 W styczniu 2019 r. p.pedagog Justyna Nowak zapoznała uczniów kl.3 Sp, 3Lg1, 3E1,3E2, 2E2, 1E2, 2Hp z krótkim instruktażem prawidłowego zachowania i reagowania w sytuacjach kryzysowych. Uczniowie  chetnie opowiadali o sytuacjach z jakimi przyszlo im sie zmagac w zyciu codziennym - nie zawsze wtedy wiedzieli jak zachować się w danej sytuacji. Dlatego p.pedagog podkreśliła, że każdy jest zobowiązany do udzielenia pomocy osobie, która stała się ofiarą przestępstwa czy wypadku ale wazne jest wtedy zapewnienie bezpieczenstwa takze sobie. P.Justyna Nowak poinformowala uczniow jak prawidlowo powinno wyglądać zgłoszenie w/w czynu.