n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Pedagog i psycholog / ALPMIM INTERWENCJA ARTYSTYCZNA z Krakowa
duże małe domyślna
ALPMIM INTERWENCJA ARTYSTYCZNA z Krakowa PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 28.02.2019 r.uczniowie ZSE mieli możliwość uczestniczenia w spektaklu profilaktycznym ,, Przyszłość?". 

alt

Jest to ciekawa forma przekazu dla młodych ludzi, ponieważ skłania ich do przemyśleń i refleksji z zakresu odpowiedzialnosci za swoją przyszłość. Bohater w roli głównej p. Piotr Ślęzak opowiadał o doświadczeniach z wlasnego życia. Mówił o tym jak ciężko w życiu jest osiągnąć wyznaczone cele oraz że nigdy nie można się poddawać! Młody człowiek zawsze musi mieć plan na swoje życie a trudne chwile traktować jak wyznacznik nowego kierunku swojej drogi życia, nowych marzen i celi do osiągnięcia.
alt
Ciekawej opowieśi towarzyszyła muzyka oraz wartościowa prezentacja multimedialna. Makijaż artystyczny wykonany przez bohatera spektaklu był swietnym dopełnieniem sztuki. 
Spektakl ,,Przyszłość?" jest godny polecenia!Podobał się zarówno uczniom jak i nauczycielom. 
pedagog ZSE w Radomiu Justyna Nowak