n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Szkolny Ośrodek Kariery / Projekt "Mazowsze- stypendia dla uczniów szkół zawodowych"
duże małe domyślna
Projekt "Mazowsze- stypendia dla uczniów szkół zawodowych" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 Miło nam poinformować, iż w dniach 04.06 oraz 06.06 br. w naszej szkole odbyły się bardzo interesujące wykłady/prezentacje stypendystów projektu „Mazowsze – stypendia dla uczniów szkół zawodowych”, prowadzone dla społeczności Ekonomika przez:

 
1. Adama Jeżaka z klasy 3 Lg1 - tematyka logistyczna - opiekun dydaktyczny pani Marta Mortka
2. Wiolettę Borodulin kl. 3 E1 - tematyka ekonomiczna - opiekun dydaktyczny pani Maria Chmielnicka
3. Agatę Pawłowską kl. 3 E2 - tematyka ekonomiczna - opiekun dydaktyczny pani Beata Sztobryn-Głowińska
4. Aleksandrę Wątłą kl. 3 E2 - tematyka ekonomiczna - opiekun dydaktyczny pani Beata Sztobryn-Głowińska
alt
Były to spotkania upowszechniające wyniki projektu a także podsumowujące realizację indywidualnych planów rozwoju zawodowego uczniów uzdolnionych w zakresie przedmiotów zawodowych.
 
Dzięki uczestnictwu w projekcie „Mazowsze – stypendia dla uczniów szkół zawodowych” realizowanym w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020, wymienieni uczniowie mieli możliwość podnieść swoje kwalifikacje służące zwiększeniu konkurencyjności na rynku pracy. Otrzymali też wsparcie finansowe (w wysokości 4924 zł na osobę), które można było przeznaczyć m.in. na zakup literatury fachowej, udział w dodatkowych zajęciach pozaszkolnych, kursach językowych, konferencjach, seminariach, warsztatach, a także na zakup pomocy dydaktycznych i sprzętu (komputery, oprogramowanie, aparat fotograficzny, kamera itp.).
 
alt
Wszystkich zainteresowanych uczniów z ponadprzeciętnymi wynikami w nauce, chcących rozwijać się zawodowo zachęcamy do uczestnictwa w projekcie w nowym roku szkolnym.
 
Koordynatorka projektu - pani Marta Mortka.