n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Konkursy Olimpiady / Konkurs "Rachunkowość na wesoło"
duże małe domyślna
Konkurs "Rachunkowość na wesoło" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 W związku ze zbliżającym się Dniem Księgowego wszystkim księgowym i uczącym się księgowości życzymy wszelakiej pomyślności.W ramach tego święta w naszej szkole dnia 06.06.2019r odbył się konkurs"Rachunkowość na wesoło", a także odbyły się ciekawe pokazy prezentacji przygotowanych przez naszych Stypendystów.

alt

W konkursie wzięło udział 13 uczniów z różnych klas. Nagrody dla zwycięzców wręczył Pan dyrektor Rafał Walczak i Pani dyrektor Marzena Burzyńska. Zwycięzcy to: Wioleta Borodulin klasa 3E1,Agata Pawłowska Klasa3E2, Kamil Pudzianowski klasa 3E1. Osoby wyróżnione Mikołaj Wasik klasa3E1 i Katarzyna Kępczyńska klasa 2E2. Wszyscy uczestnicy otrzymali drobne upominki.

alt

Gratulujemy! Organizatorzy: Beata Sztobryn-Głowińska, Sylwia Surma, Maria Chmielnicka