n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Aktualności / Staże wakacyjne.
duże małe domyślna
Staże wakacyjne. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 Tegoroczne wakacje dla 30 uczniów radomskiego Ekonomika były pracowite. Młodzież z klas drugich (obecnie już trzecich) kształcąca się w zawodach technik logistyk i technik spedytor w ramach projektu Dźwignia Kariery realizowanego przez Urząd Miejski w Radomiu miała możliwość   odbycia   płatnego,   miesięcznego    stażu.   Uczniowie    pracowali w przedsiębiorstwach Castorama i Empik.

alt

 

 

 

 

alt

Staż dał możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego, zaistnienia na rynku pracy oraz zarobienia pieniędzy. 

alt

Projekt   będzie realizowany w Zespole Szkół Ekonomicznych również w następnych latach, to jest 2020/2021 i 2021/2022.
alt