n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Erasmus+ / Projekt ASiF "Praktyki zawodowe-droga do sukcesu"
duże małe domyślna
Projekt ASiF "Praktyki zawodowe-droga do sukcesu" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

alt

Projekt ASiF „Praktyki zawodowe – droga do sukcesu” współfinansowany w ramach programu Unii Europejskiej „Erasmus+” skierowany jest do uczniów obecnych klas drugich kształcących się w ZSE w Radomiu w zawodach technika: logistyka i spedytora, którzy w roku szkolnym 2020 / 2021 odbędą 4 tygodniowe praktyki w Hiszpanii. 

Projekt wspiera zwiększenie potencjału oraz umiejętności młodzieży ZSE 
w skutecznej współpracy z międzynarodowymi partnerami. Mobilności zagraniczne młodzieży wraz z opiekunami przyczynią się do spełnienia zidentyfikowanych potrzeb organizacji w zakresie podniesienia poziomu jakości pracy i współpracy międzynarodowej.
Uczestnicy projektu ASiF rozwiną swoje umiejętności praktyczne i zdobędą nowe doświadczenia. Podwyższą swoje kwalifikacje zawodowe i językowe, co zwiększy w przyszłości ich szanse na rynku pracy.