n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Aktualności / "Zwolnieni z teorii"
duże małe domyślna
"Zwolnieni z teorii" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 W dniu 20.09 gościliśmy w naszej szkole finalistów olimpiady Zwolnieni z Teorii : Marcelina Kupisiewicz i Marcin Dawiec. Spotkali się z młodzieżą naszej szkoły, by opowiedzieć o idei ogólnopolskiej olimpiady praktycznej Zwolnieni z Teorii.

alt

Marcelina i Marcin zachęcali młodzież wszystkich klas do podjęcia wyzwania i rozpoczęcia "przygody" z realizacją projektów społecznych.

alt

Bardzo pracowicie spędzili czas w ZSE - odbyli spotkania z 13 pełnymi klasami i 11 grupami. Dziękujemy im za czas i pozytywną energię 

alt

Uczniowie zainteresowani lub chcący dowiedzieć się o Zwolnionych z Teorii prosimy o kontakt z nauczycielami : p. Teresa Sikorska, p. Anna Gregorczyk, p. Maria Chmielnicka, p. Magdalena Szczepanowska-Bartosiewicz, p. Marta Mortka.

alt

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU. #zwonienizteorii