n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Aktualności / Dzień KEN 2019
duże małe domyślna
Dzień KEN 2019 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

Dnia 11.10 odbyła się w Naszej Szkole Akademia z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej. Były kwiaty i podziękowania dla nauczycieli oraz nagrody.

alt

Nagrody Dyrektora Szkoły odebrały Panie Dyrektor Marzena Burzyńska i Marta Hartmann , oraz Panie: Karolina Barska, Iwona Bieniek, Ewa Nowak, Renata Iwańczyk-Nawtot, Sylwia Płaskocińska, Katarzyna Kwiecień, Magdalena Suchecka, Karolina Patyk, Ewa Słomczyńska, Marzena Szczepaniak, Paulina Szczepaniak. Zostali też nagrodzeni pracownicy administracji i obsługi: pani Agnieszka Kwapisz, oraz panowie Andrzej Delikat i Marcin Fronk.

Młodzież z klas pierwszych złożyła uroczyste ślubowanie.

alt

Po części oficjalnej nastąpiła część artystyczna, za którą odpowiedzialne były panie Anna Gregorczyk i Monika Pyszczek.

alt