n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Aktualności / Ogólnopolski tydzień kariery
duże małe domyślna
Ogólnopolski tydzień kariery PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 Dnia 23 października 2019 roku w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery odbył się Radomski Festiwal Kariery,  który ma na celu promocję radomskiego przemysłu wśród uczniów szkół podstawowych oraz doradców zawodowych.

alt

Radomski Festiwal Kariery odbył się w Instytucie Technologii Eksploatacji w Radomiu. Nasza Szkołę reprezentowali: Mikołaj Kotowicz, Barbara Krupa, Natalia Jabłońska, Jan Piwowarczyk pod opieką Kamili Sikory i Magdaleny Szczepanowskiej-Bartosiewicz.

alt

W wydarzeniu udział wzięło wiele firm z regionu między innymi: KOMBUD, "KRATKI", RADWAG, TECHMATIK,INTERSNACK, DURR, TREND GLASS.