n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Wydarzenia / Koncert charytatywny "Zróbmy Hałas"
duże małe domyślna
Koncert charytatywny "Zróbmy Hałas" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 W czwartek 24 października uczniowie klasy 3lg1 i 4e2 oraz przedstawiciele samorządu uczniowskiego wzięli udział w koncercie charytatywnym Zróbmy Hałas, zorganizowanym przez uczniów Zespołu Szkół Muzycznych.

alt

Część dochodu z koncertu została przekazana dla Krzysia Czupryna, który cierpi na pęcherzykowate oddzielanie się naskórka.

alt

Nie był to typowy koncert - przybrał formę konkursu muzycznego. Na początku wybrano przedstawicieli rywalizujących zespołów i zaproszono ich na scenę.Nasze uczennice Oliwia Prokop z 3Lg1 i Ewelina Skrzypczak z 4e2 były kapitanami drużyn w Muzycznej Familiadzie. Pierwszej części turnieju pojawiły się piosenki z musicali, a w kolejnych z bajek, telewizji, a także utwory popowe, disco i fragmenty ścieżek filmowych. Po każdej z nich występowali uczniowie ZSM.
alt

Wszyscy w napięciu oczekiwali końcowych wyników. Po podliczeniu okazało się, że wygrał zespół "Diabełki Eweliny", który o kilka punktów wyprzedził "Żeglarzy". Publiczność brawami nagrodziła wszystkich uczestników muzycznego turnieju. Każdy z nich otrzymał nagrody rzeczowe.  

alt