n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Szkolny Ośrodek Kariery / Spotkanie ze specjalistami w zakresie doradztwa zawodowego z PUP w Radomiu.
duże małe domyślna
Spotkanie ze specjalistami w zakresie doradztwa zawodowego z PUP w Radomiu. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

W ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery w naszej szkole w dniu 25 października 2019 r. uczniowie klas 3 Hp, 3 Sp, 3 Lg1, 4H, 4 Sp spotkali się ze specjalistami w zakresie doradztwa zawodowego oraz pośrednictwa pracy Powiatowego Urzędu Pracy w Radomiu – Panią Anną Krawczyk-Słyk oraz z Panem Arturem Kobrzyckim.

alt

Tematem przewodnim spotkania była: „Konieczność kształtowania kompetencji miękkich pod kątem potrzeb swoich i pracodawców”.  Poruszane były zagadnienia: zawodów nadwyżkowych i deficytowych, oczekiwań pracodawców od pracowników czy kształcenia profilowania swojej drogi zawodowej w zmieniających się warunkach życia i pracy.
 
alt
Takie zajęcia mają na celu przygotowanie młodzieży do jak najlepszego poruszania się po rynku zawodowym i edukacyjnym. 
 
alt
Dziękujemy serdecznie pracownikom PUP w Radomiu za przygotowanie ciekawego spotkania a naszej młodzieży za aktywny w nim udział.