n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Wydarzenia / Porządkowanie cmentarzy.
duże małe domyślna
Porządkowanie cmentarzy. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   
Jak co roku uczniowie Zespołu Szkół Ekonomicznych porządkowali radomskie cmentarze.
W czwartek 24 października uczniowie klasy 4Sp A. Holewińska, E.Kucharczyk, K.Szczerbinski, J. Tyczyński, E.Wikaliński pod opieką pani A. Konwy porządkowali pomniki znajdujące się na cmentarzu rzymskokatolickim przy ulicy Limanowskiego: Pomnik- Mogiłę poświęconą więźniom obozów koncentracyjnych regionu radomskiego, pomnik Stanisława Wernera oraz mogiłę rodziny Winczewskich, radomian rozstrzelanych przez hitlerowców  w 1942 roku. 
alt
Natomiast we wtorek 29 października uczniowie klas pierwszych 1LG2g i 1E1p pod opieką pani M. Leszczyńskiej oraz A. Konwy wzięli udział w porządkowaniu cmentarza ewangelicko-augsburskiego przy ulicy Kieleckiej. 
alt