n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Konkursy Olimpiady / Konkurs "Wokół muru berlińskiego".
duże małe domyślna
Konkurs "Wokół muru berlińskiego". PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

28.10.2019 roku odbył się etap szkolny konkursu "Wokół muru berlińskiego - Niemcy po II wojnie światowej" zorganizowany przez odzział Polskiego Stowarzyszenia Nauczycieli języka Niemieckiego w Radomiu z okazji z okazji 30 rocznicy upadku muru berlińskiego.

alt

Najpierw nastąpiło powitanie ze strony Dyrekcji. Pan Dyrektor Rafał Walczak w swoim wystąpieniu nawiązał do wydarzeń historycznych oraz wspomniał, że w poprzednich edycjach aktywnie uczestniczył w organizacji tego konkursu. W I etapie udział wzięło 25 uczniów z klas I-III. Najlepszy wynik osiagnęli: Szymon Kuś kl. 1E1p, Dominik Pawlak kl. 1Ptp oraz Wiktoria Minota kl. 1E1p. Będą oni reprezentować naszą szkołę w kolejnym etapie.