n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Mobilność Uczniów / Spotkanie z uczestnikami projektu POWER+ Ponadnarodowa Mobilność Młodzieży
duże małe domyślna
Spotkanie z uczestnikami projektu POWER+ Ponadnarodowa Mobilność Młodzieży PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 Już 16 listopada 15 uczniów naszej szkoły z 2 opiekunami wyjedzie do Ceuta w Hiszpanii, miasta położonego w Afryce, by razem z uczniami zaprzyjaźnionej szkoły IES PUERTAS DEL CAMPO zrealizować działania projektowe w ramach programu PO WER - Ponadnarodowa mobilność uczniów.

alt

Program pobytu jest bardzo bogaty. Zawiera działania formalne związane z tworzeniem symulacji wirtualnej firmy i warsztaty z przedmiotów zawodowych w języku angielskim. Ponadto koordynatorzy zaplanowali także szereg działań o charakterze nieformalnym, w tym zwiedzanie miasta Ceuta z przewodnikiem, spotkanie z władzami miasta, wizytę w słynnej fabryce czekolady - MARUJA, wizytę w dużej firmie logistycznej oraz...całodniową wycieczkę  do Maroko.

alt

W dniu 30 października  pan dyr. Rafał Walczak spotkał się z uczestnikami mobilności. Były gratulacje i wspólna fotografia.

alt

Bezpośrednimi beneficjentami projektu są: Mikołaj Bitner, Filip Gryz, Karolina Gołębiowska, Michał Frączek, Adam Dryja, Mateusz Imiołek, Jakub Nowak, Alicja Sułek, Anna Szymańska, Filip Śnieżyński, Weronika Trzmiel, Sebastian Pawelec, Jakub Wrześniewski, Zofia Rylska. Opiekunami będą p.Ewa Nowak i p. Justyna Podsiadła. Pozostaje życzyć owocej pracy w działaniach projektowych, miłych wrażeń i przede wszystkim bezpiecznej podróży. KOLEJNE MIĘDZYNARODOWE PROJEKTY JUŻ WKRÓTCE!!!