n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Aktualności / Grupa uczniów klasy 3Lg1 wyjeżdżająca na praktyki zawodowe do Niemiec
duże małe domyślna
Grupa uczniów klasy 3Lg1 wyjeżdżająca na praktyki zawodowe do Niemiec PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

Już 17 listopada sześcioro uczniów z klasy 3Lg1 wyjeżdża w ramach wymiany ze szkołą partnerską Ludwig-Erhard-Berufskolleg  na czterotygodniowe praktyki do Niemiec, do Paderborn w Nadrenii Północnej Westfalii. Uczniowie: Klaudia Kosno, Barbara Krupa, Oliwia Prokop, Dawid Gołębiowski, Szymon Gomuła i Kacper Lutek będą brali udział w tandemowych zajęciach językowych wspólnie z kolegami ze szkoły partnerskiej oraz odbędą praktyki zawodowe w niemieckich przedsiębiorstwach logistyczno – spedycyjnych. Program pobytu zawiera również część kulturowo – krajoznawczą, w ramach której planowane są m.in. wycieczki do Kassel, Essen czy kibicowanie podczas meczu lokalnej drużyny piłkarskiej FC Paderborn.

alt

Wyjazd uczniów dofinansowała Polsko - Niemiecka Współpraca Młodzieży oraz wsparła Rada Rodziców przy Zespole Szkół Ekonomicznych.
Uczniowie wyjeżdżają pod opieką Pani Beaty Ołowiak oraz Pani Anny Wlasiuk.
altalt
alt