n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Konkursy Olimpiady / Brązowy medal w tenisie stołowym chłopaków.
duże małe domyślna
Brązowy medal w tenisie stołowym chłopaków. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

10 grudnia na obiektach ZST odbył się kolejny dzień zmagań w tenisie stołowym. Tym razem walczyli panowie. Drużyna pod opieką pani Małgorzaty Olszewskiej w składzie: Bartłomiej Sułkowski, Paweł Krawczyk, Grzegorz Mąkosa z kl. 4 lg1 oraz Emil Wiśniewski z kl. 1spg wywalczyła drużynowo brąz.Bartłomiej Sułkowski zajął IV miejsce w konkurencji indywidualnej.

alt
 
Z ławy rezerwowej dopingował kolegów Mikołaj Prokop z kl. 1e2g. Mistrzem Radomia został gospodarz imprezy ZST, drugie miejsce wywalczyli zawodnicy z Samochodówki.
alt
Gratulujemy i dziękujemy za wspaniałą walkę!