n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Szkolny Ośrodek Kariery / Spotkanie z pilotami Zespołu Akrobacyjnego Orlik z 42. Bazy Lotnictwa Szkolnego w Radomiu
duże małe domyślna
Spotkanie z pilotami Zespołu Akrobacyjnego Orlik z 42. Bazy Lotnictwa Szkolnego w Radomiu PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 W dniu 24.01.2020 w ramach działalności Szkolnego Ośrodka Kariery Zespołu Szkół Ekonomicznych w Radomiu odbylo sie spotkanie uczniów klas 4Lg1,4Lg2,4E1,4Sp,3Lg1,3Lg2,4H z pilotami Zespołu Akrobacyjnego Orlik z 42.Bazy Lotnictwa Szkolnego w Radomiu,którzy przybliżyli młodzieży informacje na temat specyfiki zawodu pilota wojskowego,rekrutacji na studia wojskowe dla kandydatów do Wyższej  Szkoly Oficerskiej w Dęblinie,kierunków kształcenia w Lotniczej Akademii Wojskowej,korzyści płynących z nauki w,,Szkole Orląt” i wykonywania elitarnego zawodu,obalili mity związane z częstymi przyczynami przez które młodzież rezygnuje ze swoich marzeń o „Szkole Orląt”.

alt

Młodzież naszej szkoły była bardzo zainteresowana prelekcja,chętnie zadawali pilotom pytania między innymi związane z rekrutacja do LAW i nagrodzili oklaskami przybyłych gości za fachowe i ciekawe przygotowanie prelekcji.

alt

Organizatorkami spotkania były: p.Marta Mortka,p.Edyta Jurkowska