n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Konkursy Olimpiady / Konkurs "Ściana zawodowa - plakat cyfrowy"
duże małe domyślna
Konkurs "Ściana zawodowa - plakat cyfrowy" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

Uczennice kl. 2Sp Magdalena Klepacz, Paulina Papis, Wiktoria Nowak i Zuzanna Król otrzymały imienne zaświadczenia uczestnictwa w konkursie "Ściana zawodowa - plakat cyfrowy" rozpisanym przez Goethe-Institut w Warszawie w ramach projektu "Niemiecki - sukces w zawodzie. To pierwszy udział naszej szkoły w konkursie związanym z językiem niemieckim zawodowym. Potrzebne do konkursu słownictwo uczniowie kl. 2Sp i 3Sp poznawali na zajęciach dodatkowych w ramach projektu "Deutsch Plus". Już wkrótce elementy słownictwa zawodowego dla spedytorów i logistyów pojawią się na ścianie w sali 208.

alt