n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Konkursy Olimpiady / Konkurs na kalendarz adwentowy.
duże małe domyślna
Konkurs na kalendarz adwentowy. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w tym roku licznie w Konkursie na kalendarz adwentowy, organizowanym przez Oddział Nauczycieli Języka Niemieckiego w Radomiu.

alt

Nasza młodzież wykonała ponad 30 kalendarzy. Zuzanna Król z kl. 2Sp zajęła I miejsce w konkursie, Magdalena Sukiennik z kl. 3E2 - III, a Weronika Trzmiel z kl. 3E2 została wyróżniona. Zwyciężczynie odebrały z rąk Pani Dyrektor Marzeny Burzyńskiej dyplomy i nagrody. Serdecznie im gratulujemy, a wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za ładne i ciekawe prace, które przez cały adwent i okres poświąteczny ozdabiały sale 208 i 209.