n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Wydarzenia / Mazowsze - stypendia dla uczniów szkół zawodowych
duże małe domyślna
Mazowsze - stypendia dla uczniów szkół zawodowych PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   
 Mazowsze - stypendia dla uczniów szkół zawodowych
Poznaliśmy tegorocznych laureatów programów stypendialnych realizowanych przez samorząd województwa mazowieckiego. W ramach programów przyznawane są stypendia dla uczniów ze szkół zawodowych szczególnie uzdolnionych. W czwartek, 30 stycznia wicemarszałek Rafał Rajkowski spotkał się z uzdolnioną młodzieżą i wręczył im pamiątkowe dyplomy.
alt
 
W tym roku wsparcie w ramach projektu otrzymało 204 uczniów z subregionu radomskiego. 
97 stypendystów to uczniowie szkół zawodowych. Wśród nich byli uczniowie naszej szkoły :
Wioleta Borodulin klasa 4E1
Aleksandra Wątły klasa 4E2
Adam Jeżak klasa 4LG1
Paweł Krawczyk klasa 4LG1.
Gratulujemy!!!
alt
Wyróżnieni przez marszałka otrzymali stypendium na rok. Wysokość stypendium wynosi 500 zł miesięcznie. Finansowe wsparcie uczniowie mogą przeznaczyć na udział w zajęciach, warsztatach, kursach, a także na zakup sprzętu komputerowego czy fotograficznego. Pieniądze mają im pomóc w dalszym rozwijaniu swoich zainteresowań.