n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Aktualności / Projekt "Twoje dane- Twoja sprawa"
duże małe domyślna
Projekt "Twoje dane- Twoja sprawa" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 W związku z realizacją w Zespole Szkół Ekonomicznych X edycji projektu edukacyjnego UODO "Twoje dane - Twoja sprawa", uczennice klasy 1E2p wraz Panią Małgorzatą Banaszkiewicz-Leszczynską uczestniczyły w debacie zorganizowanej przez Radomski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli.

alt

Spotkanie szkół uczestniczacych w projekcie we współpracy z RODON odbylo się w związku z obchodzonym 28 stycznia Dniem Ochrony Danych Osobowych oraz obchodzonym 11 lutego Dniem Bezpiecznego Internetu. Uczniowie debatowali na temat "Tożsamość cyfrowa - kim jestem w internecie?". Spotkamie prowadziła Pani Monika Pskit - doradca metodyczny RODON i nauczyciel oraz Małgorzata Banaszkiewicz-Leszczyńska - nauczyciel Zespołu Szkół Ekonomicznych.
 
alt
Uczniowie prowadzili merytoryczną dyskusję na temat funkcjonowania i bezpieczeństwa w cyfrowym świecie. Mówili o zaletach i wadach funkcjonowania w świecie realnym i wirtualnym. Podkreślali jak mocno te dwa światy się przenikają.