n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Wydarzenia / Spotkanie uczniów klas maturalnych z przedstawicielami WSH
duże małe domyślna
Spotkanie uczniów klas maturalnych z przedstawicielami WSH PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 6 lutego w Zespole Szkół Ekonomicznych gościli pracownicy Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu. W spotkaniu z nimi uczestniczyli uczniowie wszystkich klas czwartych. Zostali oni zapoznani z bogatą ofertą edukacyjną uczelni. Poznali osiągnięcia studentów WSH oraz możliwości jakie oferuje przyszłym żakom radomska uczelnia. Uczniowie klas czwartych mieli również możliwość wypełnienia kuponów w konkursie WAKACJE W GRECJI. Nagrodą jest wspaniała, słoneczna wycieczka z osobą towarzyszącą. Losowanie już 7 kwietnia o godzinie 14.00 w siedzibie WSH.

alt