n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Aktualności / Razem dla Krzysia!
duże małe domyślna
Razem dla Krzysia! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 W niedzielę 1 marca 2020 uczennice klasy 3e1:Anna Broda, Natalia Czajkowska, Wiktoria Łącka, Patrycja Jastrzębska, Katarzyna Kwapis, Agata Tomaszewska, Patrycja Płaza, Wiktoria Załęcka, pod opieką pani Anny Gregorczyk zorganizowały projekt w ramach olimpiady Zwolnieni z teorii "Razem dla Krzysia".

alt

W trakcie wydarzenia odbyły się 4 mecze Amatorskiej Ligii Koszykówki, animacje dla dzieci, maraton zumby, licytacje voucherów i słodka kawiarenka. W czasie projektu uczennice zebrały 3632,43 zł. Pieniądze te zostały przekazane mamie Krzysia Czupryna, który choruje na Chorobę EB- pęcherzykowate oddzielnie się naskórka.

alt

Dziękujemy panu dyrektorowi ZSE Rafałowi Walczakowi za udostępnienie hali sportowej, panu Marcinowi Kotowskiemu i Amatorskiej Lidze Koszykówki za organizacje i przeprowadzenie meczy, pani Ewie Mackiewicz z Hihohotama za animacje i inne atrakcje dla dzieci, pani Katarzynie Gac za poprowadzenie Zumby, panu Pawłowi Pośnikowi za oprawę muzyczną, Mikołajowi Kotowiczowi i Jakubowi Tarasińskiemu za przeprowadzenie licytacji,a także wszystkim uczestnikom wydarzenia. Szczególnie dziękujemy naszym sponsorom, bez których organizacja wydarzenia nie była by możliwa: Auchan, Platinium Fitness i Kręgielnia, Jump World Radom, Tkalnia Zagadek, Sky tatoo, Szymańscy - studio fotografii i filmu, Świat Firan w Białobrzegach, Salon fryzjerski ul. Bautscha 3 w Białobrzegach, sklep "Jacuś i Agatka."