n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Biblioteka / Biblioteka szkolna poleca
duże małe domyślna
Biblioteka szkolna poleca PDF Drukuj Email
Wpisany przez Karolina Patyk   

BIBLIOTEKA W CZASIE EPIDEMII

Nie zdążyłeś wypożyczyć książki? Skorzystaj z jednego z serwisów podlinkowanych poniżej. Znajdziesz na nich darmowy dostęp do lektur. Zachęcamy również do skorzystania z oferty Empiku, który oferuje bezpłatnie na okres 60 dni usługę Empik Premium. Dzięki temu każdy może skorzystać m.in. z ponad 11 tysięcy audiobooków i e-booków oraz słuchowisk i podcastów. Maturzystom zaś, w ramach powtórki przed egzaminem z języka polskiego, proponujemy skorzystanie ze strony Kulturalnej Polski. Znajdziecie tu motywy literackie oraz uporządkowaną wiedzę na temat wybranej lektury. Nauczycie bibliotekarze zachęcają - wykorzystajcie mądrze ten czas i czytajcie, czytajcie, czytajcie.

lektury.gov.pl/…

wolnelektury.pl/

www.empik.com/czas-w-domu

klp.pl/