n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Aktualności / Dzień Kropki 2020
duże małe domyślna
Dzień Kropki 2020 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

15 września (wtorek) po raz kolejny obchodzimy w naszej szkole Międzynarodowy Dzień Kropki - święto kreatywności, odwagi i zabawy. W tym dniu zakładamy ubrania w kropki, groszki, grochy, kółka i kółeczka. Uczniowie posiadający „kropkowe” ubranie nie będą w tym dniu pytani, poza tym mogą wziąć udział w konkursie z nagrodami Dyrektora Szkoły. Na wtorek przynosimy „kropkowe” rysunki wykonane w domu na kartkach A4, a w szkole tworzymy „kropkowe” dzieła na kartkach A5 (przynosimy własne przybory - kredki, mazaki itp.). Prace plastyczne oddajemy we wtorek do organizatorek święta – pani Anny Gregorczyk i pani Anny Własiuk. Obchody International Dot Day to wspaniały czas do zaprezentowania światu swoich talentów, bo każdy z nas ma w sobie jakiś ukryty talent. Będziemy je mogli wpisywać na przygotowanych plakatach na korytarzu na II piętrze (Ekonomik Chillout Zone).

alt