n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Aktualności / Konferencja "Samorząd terytorialny dawniej i dziś"
duże małe domyślna
Konferencja "Samorząd terytorialny dawniej i dziś" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 W dniu 25 listopada 2020 r. Panie dr Ewelina Markowska i dr Urszula Król wzięły czynny udział w Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej pt. „Samorząd terytorialny dawniej i dziś”, organizowanej przez Katedrę Wydziału Prawa i Administracji UTH w Radomiu.

alt

Temat wygłoszony podczas wystąpienia brzmiał: Wpływ COVID-19 na dochody jednostek samorządu terytorialnego. Podczas uroczystego otwarcia konferencji wstępne słowo wygłosiła Pani Dziekan Wydziału Prawa i Administracji UTH Radom, dr hab. Joanna Smarż, prof. UTH zaznaczając, iż w konferencji biorą udział nauczyciele szkół objętych patronatem. Przypomnijmy, iż w dniu 17 września 2020 r. Zespół Szkół Ekonomicznych w Radomiu podpisał z Uniwersytetem Technologiczno – Humanistycznym im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu umowę o współpracy w ramach projektu: KLASA POD PATRONATEM WYDZIAŁU PRAWA I ADMINISTRACJI.
Ośrodki naukowe biorące udział w konferencji: UTH Radom; WSH Radom; UWM, UW, Akademia WSB w Dąbrowie Górniczej; UŚ; UR; UMK; UŁ; UwB; UAM; UJ; UG; UMCS; UPH w Siedlcach; USz; UE w Katowicach; UWr; KUL; UKSW; UO; Państwowa Szkoła Wyższa im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej; Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie.