n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Pedagog i psycholog / Szkolenia Zdrowie Psychiczne nastolatków
duże małe domyślna
Szkolenia Zdrowie Psychiczne nastolatków PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 ZDROWIE PSYCHICZNE NASTOLATKÓW - dla rodziców i opiekunów

 
VERSO Instytut Psychoterapii I Zdrowia we współpracy z Departamentem Nadzoru Podmiotów Leczniczych i Ochrony Zdrowia Urzędu Marszałkowskiego Województw Śląskiego ZAPRASZA na cykl bezpłatnych szkoleń online (warsztatów i konferencji) oraz działań promujących zdrowie psychiczne dzieci i młodzieży. Celem organizowanego zadania jest realizacja Śląskiego Programu Ochrony Zdrowia Psychicznego na lata 2019-2022, w zakresie promocji zdrowia psychicznego i poprawy kondycji psychicznej osób z terenu województwa śląskiego, w tym:
prowadzenie działań na rzecz upowszechniania wiedzy na temat zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży, kształtowania przekonań, postaw, zachowań i stylu życia wzmacniającego zdrowie psychiczne, przeciwdziałanie seksualizacji dzieci i młodzieży, zapobieganie i wczesne wykrywanie zaburzeń depresyjnych.
ZAPRASZAMY
W danym dniu o podanej godzinie należy zalogować się klikając na poniższy link.
https://liblink.pl/jdfqlRH6LT
Meeting ID: 851 5041 6668
alt