n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Aktualności / Spotkanie online maturzystów z pracodawcami i przedstawicielami UTH
duże małe domyślna
Spotkanie online maturzystów z pracodawcami i przedstawicielami UTH PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

W poniedziałek 21 grudnia uczniowie klas IV Zespołu Szkół Ekonomicznych wzięli udział w spotkaniu on-line z pracodawcami, przedstawicielami radomskich firm i UTH, w ramach współpracy Zespołu Szkół Ekonomicznych z Urzędem Miejskim - Biurem Obsługi Radomskiej Strefy gospodarczej. Uczestnikami spotkania byli: Uczniowie i przedstawiciele Zespołu Szkół Ekonomicznych,  Pani Marta Jastrzębska - Dürr Poland, Pan Mateusz Wieteska - Dürr Poland, Pan dr inż. Alicja Wąsowicz - Uniwersytet Technologiczno-Humanistyczny, Pani Ewelina Barszcz - Uniwersytet Technologiczno-Humanistyczny, Pan Krzysztof Turek - Biuro Obsługi Radomskiej Strefy Gospodarczej UM Radom, Pani Anna Adamczyk - Biuro Obsługi Radomskiej Strefy Gospodarczej UM Radom.

alt

 
Podczas spotkania uczniowie zostali zapoznani z ofertą edukacyjną Uniwersytety Technologiczni – Humanistycznego w Radomiu oraz możliwością podjęcia pracy w przyszłości w firmie Dürr Poland.