n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Aktualności / Webinarium "Łatwy start w biznesie z nowoczesnym PKO Bankiem Polskim."
duże małe domyślna
Webinarium "Łatwy start w biznesie z nowoczesnym PKO Bankiem Polskim." PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

Dzięki inicjatywie partnera naszej szkoły PKO Banku Polskiego w dniu 3 marca 2021 roku w godzinach 11:00-13:00 uczniowie wszystkich klas trzecich Zespołu Szkół Ekonomicznych w Radomiu wezmą udział w webinarium  pt. „ Łatwy start w biznesie z nowoczesnym PKO Bankiem Polskim”.

Program spotkania został opracowany tak, aby  mieścił się w zakresie edukacji ekonomicznej i dotyczącej przedsiębiorczości prowadzonej w szkołach ponadpodstawowych. Tematyka będzie obejmowała również startupy, cyberprzestępczość, innowacje biznesowe. Atrakcyjnym akcentem spotkania będzie wystąpienie Rektora Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu prof. dr hab. Sławomira Bukowskiego.
alt