n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Aktualności / Wirtualne spotkanie z pracownikami Lotniczej Akademii Wojskowej w Dęblinie
duże małe domyślna
Wirtualne spotkanie z pracownikami Lotniczej Akademii Wojskowej w Dęblinie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

Już 5 marca 2021 roku uczniowie Zespołu Szkół Ekonomicznych (klasy: 4Lg1, 4Lg2, 4Sp, 4Hp) będą mogli spotkać się wirtualnie z pracownikami jednej z najstarszych lotniczych uczelni na świecie – Lotniczej Akademii Wojskowej w Dęblinie.

alt

Start punktualnie o 10.00, planowane lądowanie po 45 minutach. Podczas spotkania tegoroczni maturzyści będą mogli zapoznać się z ofertą uczelni z ogromnymi tradycjami, gdzie studiowanie oraz kształcenie  w najbardziej prestiżowych i najlepszych obecnie zawodach zamienia się w pasję.
W imieniu Dyrekcji naszej szkoły oraz kierownictwa i wykładowców Katedry Logistyki Lotniczej Akademii Wojskowej w Dęblinie zapraszam do udziału w wydarzeniu.
Przyszłość należy do Tych którzy wierzą w swoje marzenia...