n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Aktualności / Webinarium pt. „ Łatwy start w biznesie z nowoczesnym PKO Bankiem Polskim”
duże małe domyślna
Webinarium pt. „ Łatwy start w biznesie z nowoczesnym PKO Bankiem Polskim” PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 W dniu 3 marca 2021 roku uczniowie wszystkich klas trzecich Zespołu Szkół Ekonomicznych w Radomiu wzięli  udział w webinarium  pt. „ Łatwy start w biznesie z nowoczesnym PKO Bankiem Polskim”. Program webinarium był  atrakcyjny. Rektor Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego prof. Dr hab. Sławomir Bukowski  powitał i zaprosił uczniów do studiowania na Uniwersytecie.

alt

Uczniowie mieli możliwość obejrzenia prezentacji dotyczącej aplikacji IKO, jej funkcjonalności skierowanej do grupy młodych, postępu technologii w produktach bankowych itp.
W kolejnej części poruszono kilka zagadnień, między innymi: pierwsze kroki w dorosłość, czyli jak bank może  pomóc wejść na rynek, założyć firmę, zaciągnąć kredyt inwestycyjny. Przedstawiono, jak bank współpracuje ze startupami, fintechami, w jaki sposób oszczędzać. 
Ciekawym punktem spotkania była prezentacja przedsiębiorcy - jego droga do sukcesu, doświadczenia, sposób realizacji biznes planu, współpraca z Bankiem. Tu uczniowie poznali Autenti, firmę dostarczającą rozwiązania do podpisu elektronicznego.
Interesujący na koniec  był wykład eksperta z Niebezpiecznika.pl „Jak ukradliśmy 13 mln zł polskim firmom”, czyli kulisy ataków socjotechnicznych przeprowadzonych przez zespół bezpieczeństwa Niebezpiecznik.pl w polskich firmach z różnych branż oraz  poradnik jak ustrzec się i odpowiednio zareagować na cyberatak.