n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Aktualności / Zakończenie roku szkolnego 2020/2021
duże małe domyślna
Zakończenie roku szkolnego 2020/2021 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

Dotarliśmy do końca roku szkolnego. Pracowaliśmy wytrwale, my nauczyciele, ale przede wszystkim Wy, nasi wspaniali Uczniowie i Wychowankowie. Zaangażowaniem, determinacją i konsekwencją pokonaliśmy przeciwności i możemy z dumą mówić, że ten rok szkolny kończy się dla nas pełnią satysfakcji z osiągniętych wyników.

 
W związku z nadal obowiązującym na terenie naszego kraju stanem epidemii nie odbędzie się tradycyjne uroczyste zakończenie roku szkolnego na hali gimnastycznej. Po raz kolejny pożegnamy się online . Link do filmu: youtu.be/pdiz8-7jfBU
 
Z okazji zakończenia roku szkolnego wszystkim nauczycielom oraz rodzicom składamy najserdeczniejsze podziękowania za całoroczną współpracę i życzymy, by okres wakacyjny był czasem odpoczynku i radości. Uczniom życzymy bezpiecznych i słonecznych wakacji, interesujących podróży, niezapomnianych wrażeń, uśmiechu na co dzień oraz szczęśliwego powrotu do szkoły.
 
alt