n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Archiwum
duże małe domyślna
Mistrzostwa Radomia w Tenisie Stołowym PDF Drukuj Email
Wpisany przez Magdalena Pawłowska   
Czwartek, 06 Grudzień 2012 13:45

 

Mistrzostwa szkoły w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców zakończone ! W tym roku mistrzami Zespołu Szkół Ekonomicznych zostali: Kamila Defińska z kl.2h oraz Mateusz Hertwig z kl.3e2.
W rozgrywkach uczestniczyło 15 uczniów oraz 6 uczennic naszej szkoły. Organizatorem oraz sędzią zawodów była p. Małgorzata Olszewska. Czwórka najlepszych zawodniczek i zawodników reprezentować nas będzie w dniach 4-5 grudnia na Mistrzostwach Radomia. Gratulujemy i życzymy całej drużynie sukcesów.

W dniach 4 i 5 grudnia w hali Zespołu Szkół Technicznych w Radomiu odbyły się po raz kolejny Mistrzostwa Radomia w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców. Nie mogło zabraknąć tam naszych drużyn.
Dziewczęta w składzie: Szpilska Aneta kl. 4e1, Staniak Magda kl. 2e2, Defińska Kamila kl.2h, Pyszczek Ewa kl.1e2 oraz Sikora Edyta kl. 1h wywalczyły IV miejsce na13 szkolnych reprezentacji.
Chłopcy w składzie: Hartwig Mateusz kl.3e2, Kozłowski Piotr kl.3e1, Sikora Dawid kl.1e1, Mucha Sebastian kl.4h oraz Wroński Krzysztof kl. 1h wywalczyli VII miejsce na 17 radomskich szkół.
Opiekę nad drużynami sprawowała pani Małgorzata Olszewska. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Kliknij i zobacz!